Přímý výběr

Obchodní zastoupení

Při výběru projektu se můžete bezplatně poradit s našimi odborníky v 34 pobočkách.

více

Jak začít stavbu rodinného domu

 
Jak začít stavbu rodinného domu.

Jak začít?


Výstavba rodinného domu je složitý a náročný proces. Společnost Euroline CZ, prostřednictvím firmy Prestige House CZ – výhradního prodejce projektů Euroline pro celou ČR, Vám nabízí řešeni, jak bydlet ve vlastním domě Euroline „ Stavba bez starosti“. Pro naše klienty nabízíme nejen projekční činnost, ale i komplexní výstavbu našich rodinných domů s využitím kvalitních partnerů, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s výstavbou rodinných domů Euroline. Výstavba se pro Vás stane příjemnou a zábavnou záležitostí.


Na základě našich dlouholetých praktických zkušeností jsme pro Vás sestavili návod jak postupovat při plánované výstavbě rodinného domu v několika následujících bodech.

 
 
Financování

1. FINANCOVÁNÍ.

Jednou z nejdůležitějších otázek je financování celého projektu a proto Vám nabízíme možnou spolupráci s našimi partnery v oblasti hypoték. Tito se zabývají hypotékami ve všech bankovních sektorech, kdy Vám hypotéku „ušijí přímo na míru“ dle Vašich podmínek s nejlepší úrokovou sazbou.

 
 
Pozemek

2. POZEMEK.

V případě, že ještě nejste vlastníci pozemku, naše společnost, Vám pomůže s výběrem pozemku, který bude maximálně vyhovovat Vašich podmínkám, včetně finančních, kdy společnou konzultací nalezneme vyhovující pozemek pro Váš ideální dům.

 
 
Stavební povolení

3. STAVEBNÍ POVOLENÍ.

Po výběru pozemku je dobré navštívit osobně místně příslušný stavební úřad, případně i Obecní úřad, kde by Vám měly být poskytnuty maximální informace, které jsou potřeba k výběru typu domu (typ domu, odstupové vzdálenosti, výška domu a podobně).

 
 
Výběr projektu rodinného domu euroline

4. VÝBĚR PROJEKTU RODINNÉHO DOMU EUROLINE.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jaký typ domu jste si vybrali, další společnou konzultací Vám při výběru poradí naši odborníci, včetně konzultace bezplatných změn v typových projektech, aby dům splňoval veškeré Vaše požadavky a přání. Při výběru domu bychom s Vámi zohlednili i požadavky příslušné obce a stavebního úřadu. Před Vaším rozhodnutím Vám nabízíme i možnost zakoupení jednoduché projektové studie.

 
 
Projekt rodinného domu

5. PROJEKT RODINNÉHO DOMU.

Po výběru konkrétního domu Vám zdarma písemně schválíme veškeré Vámi požadované změny a úpravy v typovém projektu. Při objednávce typového projektu Vám dodáme i průkaz energetické náročnosti budovy.

 
 
Další poskytované služby

6. DALŠÍ POSKYTOVANÉ SLUŽBY.

Naše společnost Vám nabízí projekt osazení do terénu, vyřízení stavebního povolení (ohlášení stavby), měření radonu, geodetické práce, vlastní výstavbu rodinného domu, autorský stavební dozor, nejvýhodnější pojištění stavby, kolaudaci, CD z průběhu stavby a konzultace vybavení domu a zahrady.
V případě, že budete realizaci výstavby rodinného domu provádět s naší společností, Vám tyto činnosti budou poskytovány jako bonus zdarma.
Pokud si vyberete pouze některou z těchto nabízených činností bez realizace stavby, budou Vám tyto naceněny individuelně dohodou dle jejich rozsahu.

 
 
Výstavba

7. VÝSTAVBA.

Na základě našich dlouholetých praktických zkušeností jak v projekční činnosti, tak i s desítkami realizovaných staveb Vám garantujeme:

 
  • MAXIMÁLNÍ KOMFORT
  • OSOBITÝ PŘÍSTUP A FLEXIBILITA
  • ŘEMESLNÁ KVALITA A PROVEDENÍ PRACÍ
  • NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
  • KVALITNÍ MATERIÁLY
  • ENERGETICKY ÚSPORNÉ DOMY
  • VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ
  • NADSTANDARDNÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  • PEVNÁ CENA PO CELOU DOBU VÝSTAVBY
  • VÝRAZNĚ VYŠŠÍ RYCHLOST REALIZACE DOMU
 
 
Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017