Mobilní aplikace Euroline

RODINNÉ DOMY EUROLINE

bezplatná aplikace pro všechny, kteří se chystají stavět rodinný dům.

Najdete zde 1028 projektových řešení rodinných domů, potřebné informace k projektům, ceny, vizualizace, pohledy a půdorysy, charakteristiky domů a v neposlední řadě hodnocení ...

obrázok 1 obrázok 1 obrázok 1 obrázok 1
qr code apple
qr code android

Najdete zde 1028 projektových řešení rodinných domů, potřebné informace k projektům, ceny, vizualizace, pohledy a půdorysy, charakteristiky domů a v neposlední řadě hodnocení uživatelů a komentáře k jednotlivým domům. Máte možnost zapojit se i do diskuse. Pro rychlý výběr domu slouží jednoduché vyhledávání. Vybrané domy si uložíte mezi Oblíbené a kdykoliv se k nim můžete vrátit. Novinka - BUNGALOV S (SMARTLINE) - třída úsporných rodinných domů s nízkými náklady na výstavbu i bydlení. V nabídce najdete oblíbené bungalovy, moderní vily, ale i praktické a menší domy. K nejmodernějším projektům patří třída Aktiv, v níž rodinné domy vyrobí více energie než spotřebují.

V aplikaci Rodinné domy Euroline najdete vše pod jednou střechou.

Euroline Slovakia s.r.o. - Největší dodavatel projektové dokumentace na Slovensku a v České Republice.

Katalog rodinných domů Euroline
1028 projektových řešení

kvalitní zděné domy, jednotná cena za projekt 26 870 Kč,
domy na klíč již od 1 490 000 Kč.

Osmnáctý ročník nejprodávanějších projektů v České republice vychází i jako aplikace pro Váš smartphone. Novinka – BUNGALOV S (SMARTLINE) - nová třída úsporných rodinných domů s nízkými náklady ...

obrázek 1 obrázek 1 obrázek 1 obrázek 1
qr code apple
qr code android

Osmnáctý ročník nejprodávanějších projektů v České republice vychází i jako aplikace pro Váš smartphone. Novinka – BUNGALOV S (SMARTLINE) - nová třída úsporných rodinných domů s nízkými náklady na výstavbu i bydlení. V nabídce najdete oblíbené bungalovy, moderní vily, ale i praktické a menší domy. K nejmodernějším projektům patří třída Aktiv, kde rodinné domy vyrobí více energie než spotřebují - domy třetího tisíciletí. V roce 2017 jsme přidali 24 novinek, které jsme vypracovali na základě našich dlouholetých zkušeností s projektováním rodinných domů a také s přihlédnutím k požadavkům našich klientů.

Podívejte se na ně i Vy!

V aplikaci se dá listovat v PDF katalogu, stáhnout nebo sdílet svůj vysněný dům. Oblíbené stránky si uložíte do záložek a kdykoliv k nim máte rychlý přístup.