Přímý výběr

Obchodní zastoupení

Při výběru projektu se můžete bezplatně poradit s našimi odborníky v 34 pobočkách.

více

Proč rodinné domy od Euroline

 
Proč projekty od Euroline?
 
 

1. ŠIROKÝ VÝBĚR PROJEKTŮ.

U nás si můžete vybrat z 21 typových řad rodinných domů. Nabízíme bungalovy, aktivní domy, pasivní domy, nízkoenergetické domy, moderní inteligentní domy, samostatně stojící domy, dvojdomy i řadové domy. V naší nabídce je také 32 projektů bytových domů.
Všechny naše projekty dodáváme i v zrcadlovém otočení a za nezměněnou cenu.

 
 

2. VELMI PŘÍZNIVÁ A JEDNOTNÁ CENA PROJEKTŮ 26 870 Kč.

V naší společnosti zakoupíte projekt jen za 26 870 Kč. Projekt obsahuje 3 paré projektu pro ohlášení a stavební povolení, 3 paré podrobně zpracovaného realizačního projektu a zdarma rekapitulaci rozpočtu, výkaz výměr.

 
 

3. RYCHLÁ DODÁVKA PROJEKTU JIŽ OD 9 PRACOVNÍCH DNŮ.

Naše společnost používá velkoformátový digitální tisk výkresů, což zaručuje vysokou kvalitu tisku, velmi rychlé vyhotovení a dodávku celé typové projektové dokumentace již od 9 pracovních dnů.

 
 
4

4. ZDARMA K PROJEKTU REKAPITULACE ROZPOČTU A VÝKAZ VÝMĚR.

Rekapitulace rozpočtu i Výkaz výměr naše společnost dodává k projektu za 26 870 Kč zdarma. Dostanete je současně se zakoupeným projektem.

 
 

5. ZMĚNY PROJEKTŮ A DOPLŇKOVÉ SLUŽBY.

Pokud Vám nevyhovuje náš typový projekt, můžeme jej upravit podle Vašich představ. Taktéž Vám můžeme zabezpečit další služby např. osazení domu na parcelu, napojení na inženýrské sítě, vyřízení stavebního povolení. Změny a doplňkové služby Vám Euroline může zabezpečit přes sídlo společnosti, nebo prostřednictvím našich 33 obchodních zastoupení.

 
 

6. VÝSTAVBA DOMŮ EUROLINE.

Pro naše klienty nabízíme nejen projekční činnost, ale i komplexní výstavbu našich rodinných domů s využitím kvalitních partnerů, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s výstavbou rodinných domů Euroline.

 
 

7. ZDARMA PROJEKTOVÁ STUDIE.

Pokud potřebujete doplňující informace ještě před zakoupením projektu domu, můžete si objednat Projektovou studii za 189 Kč. Projektovou studii RD (tzv. malý projekt) obdržíte v sídle firmy okamžitě, popřípadě lze zaslat poštou včetně nákladů na poštovné. Pokud si pak objednáte projekt, bude Vám z ceny projektu jako bonus odečtena částka za Projektovou studii.

 
 

8. ZDARMA VÝKAZ VÝMĚR PŘED ZAKOUPENÍM PROJEKTU.

Pokud chcete velmi rychle vypracovat cenovou nabídku od stavebních firem a udělat výběrové řízení, budete potřebovat Výkaz výměr. Výkaz výměr Vám dodáme zdarma na 2 rodinné domy v digitální podobě ještě před zakoupením projektu .

 
 

9. PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI K PROJEKTU.

Naše společnost Vám vypracuje Průkaz energetické náročnosti budovy a Energetický štítek budovy. Oba tyto dokumenty jsou zpracovány energetickým auditorem na Vaše jméno a místo výstavby a jsou potřebné pro ohlášení nebo stavební povolení. Vyhotovíme je současně s projektem za cenu 3 900 Kč.

 
 

10. ŠIROKÁ NABÍDKA DOPLŃKOVÝCH PROJEKTŮ.

V naší společnosti si můžete také zakoupit typový projekt doplňkové stavby na samostatně stojící garáže, přístřešky, zahradní altány a žumpy v cenách od 720 Kč.

 
 

11. ZDARMA KATALOG NA DVD.

U nás nebo našich obchodních zástupců si můžete aktuální katalog na DVD převzít zdarma. Katalog na DVD můžeme v rámci ČR také poslat přímo na Vaši adresu za 29 Kč u platby předem přes internet-banking nebo na dobírku za cenu 29 Kč + poštovné.

 
 

12. OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PO CELÉ ČR.

EUROLINE BOHEMIA má působnost po celém území ČR prostřednictvím 34 obchodních zastoupení. S našimi obchodními zástupci se můžete bezplatně poradit při výběru projektu rodinného domu a objednat projekt za stejných podmínek jako v sídle naší společnosti. Obchodní zástupci také zajišťují změny a další doplňkové služby.

 
 

13. AUTORSKÁ OCHRANA A ARCHIVACE.

Každý výkres projektové dokumentace Euroline je originál vytištěný na jméno konkrétního zákazníka, místo výstavby a parcelní číslo. Každý výkres je opatřený zákaznickým číslem pod kterým se u nás archivuje. Jednotlivé výkresy a nebo celé paré v případě jejich znehodnocení nebo ztráty, si u nás můžete okamžitě doobjednat za symbolickou cenu.

 
 

14. DOPLŇKOVÉ SLUŽBY.

Pro naše klienty nabízíme možnost spolupráce ze zahradním architektem,bytovým designerem a s odborníky na inteligentní domy.

 
 

15. LÍDR NA TRHU.

EUROLINE je více než 22 roků největší dodavatel projektů rodinných domů na Slovensku a v České republice. Za toto období jsme uspokojili více než 30 000 zákazníků, kteří dnes už bydlí nebo ještě staví rodinný dům z naší produkce. Naše domy se pravidelně objevují jako vítězné v různých anketách .

 
 

16. KVALITA A KOMPETENCE.

Mnohaleté zkušenosti s projektováním rodinných domů a mohutná zpětná vazba z realizované výstavby se zúročily v neustálém zkvalitňování naší práce, čímž jsme v minulém roce získali jako první slovenská a česká firma v našem oboru CERTIFIKÁT KVALITY podle EN ISO 9001:2008.