Přímý výběr

Obchodní zastoupení

Při výběru projektu se můžete bezplatně poradit s našimi odborníky v 34 pobočkách.

více

Profil společnosti

 
Největší dodavatel projektů rodinných domů.

Rodinné domy EUROLINE - v současné době má společnost více jak 34 regionálních prodejců s plošným pokrytím celé republiky. Dodává typové projekty rodinných i bytových domů, včetně jejich výstavby na klíč.
 

Činnost naší společnosti je spjata s firmou EUROLINE SLOVAKIA s.r.o., které dne 18.1.2011 certifikační autorita TÜV NORD CERT GmbH vydala jako první společnosti s podobným zaměřením v SR a ČR, certifikát kvality podle EN ISO 9001:2008.

Pro rok 2017 společnost připravila nový Katalog rodinných domů. Na základě Vašich požadavků jsme Vám do dalšího roku připravili 12 nových projektů, které s  předcházejícími projekty domů a jejich zrcadlovými obrazy představují 1028 projektových řešení.


V nabídce jsou pasivní domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, patrové domy, samostatně stojící domky, dvojdomy a řadové domy. Je možné dodat i úpravu na dům inteligentní. K projektům dodáváme od 1.1.2009 Průkazy energetické náročnosti budovy a energetické štítky.


Rodinné domy EUROLINE prezentují tato slova:


SOLIDNOST

KVALITA

RYCHLOSTV sídle naší společnosti se můžete při výběru projektu bezplatně poradit s našimi odborníky.


Kvalitu našich projektů zaručuje jejich zpracování na nejmodernějším počítačovém CAD – systému.


Prakticky okamžitou dodávku projektové dokumentace nám zaručuje nejmodernější digitální print technologie od firem: XEROX a BAY

O kvalitě našich projektů se už mohly přesvědčit tisíce spokojených zákazníků, kteří si dům staví nebo už bydlí v rodinném domě postaveném podle našeho projektu. Naše rodinné domy jsou navržené podle posledních evropských trendů z oblasti architektury, ergonomie, stavební fyziky a splňují všechny požadované normy.


Rodinné domy EUROLINE  jsou navržené z tradičních zdících materiálů, které nejlépe splňují představy našeho stavebníka a jsou dostupné na celém území republiky.


Největší výhodou typových katalogových projektů proti individuálním projektům je jejich velmi výhodná cena a v neposlední řadě skoro okamžitá dodávka.

Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017