Přímý výběr

Obchodní zastoupení

Při výběru projektu se můžete bezplatně poradit s našimi odborníky v 34 pobočkách.

více
Vypočítat

Objednávka

Rodinné domy

Nový exkluzivní tištěný Katalog rodinných domů Euroline - Novinky 2017 si můžete objednat v ceně od 149,- Kč prostřednictvím této online objednávky, e-mailem na adrese prodej@euroline.cz nebo telefonicky na bezplatném čísle 800 700 063. DVD katalog nabízíme bezplatně v sídle firmy dále u našich OZ a na Facebooku nebo v ceně 29 ,-Kč + poštovné u objednávky na dobírku. Interaktivní DVD obsahuje navíc nové aplikace k jednotlivým RD, podrobné vyhledávání RD a listovací PDF katalog. DVD na požádání zákazníka bezplatně vložíme do tištěného katalogu (tuto možnost je potřebné vyznačit v objednávce).


Prosíme, abyste si před vyplněním formuláře přečetli informace o produktu. Cena za 1 ks projektové studie je 189, - Kč + poštovné. Objednaný produkt Vám zašleme na dobírku do 48 hodin. Objednávky vyřizujeme i osobně na počkání v sídle naší společnosti.

Prosíme, abyste si před vyplněním formuláře přečetli obchodní podmínky a informace o produktu. Odesláním této objednávky vyjadřuji souhlas s obchodními podmínkami společnosti EUROLINE BOHEMIA s.r.o.
Doplňkové projekty

Prosíme, abyste si před vyplněním formuláře přečetli informace o produktu.

DVD, které není součástí tištěného katalogu, obsahuje navíc nové aplikace k jednotlivým RD, podrobné vyhledávání RD a listovací PDF katalog. Dá se objednat i samostatně. DVD na požádání zákazníka bezplatně vložíme do tištěného katalogu (tuto možnost je potřebné vyznačit v objednávce).


* Cena za dobírku se skládá z ceny za katalog 99,-kč + poštovné pro 1ks katalogu. Pro více kusů katalogu je poštovné navýšené podle platných tarifů České pošty a.s.

Všechny ceny jsou uvedené s DPH
Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017