Přímý výběr

Obchodní zastoupení

Při výběru projektu se můžete bezplatně poradit s našimi odborníky v 34 pobočkách.

více

Podrobný realizační projekt

Projekt pro stavební povolení

Pro ty zákazníky, kteří chtějí ušetřit za projekt a budou stavět rodinný dům na stavebním pozemku, kde je v územním plánu schválená výstavba rodinného domu, mají jasné financování a neplánují dělat změny velkého rozsahu, má tento projekt nejvhodnější formu rozsahu.

Jako bonus ZDARMA navíc dostanete:


- Rekapitulace rozpočtu a výkaz výměr v ceně 2040 Kč
- Podporu při přípravě stavby

Projekt v 6 vyhotoveních se skládá ze 3 paré určených k jednání s úřady pro ohlášení stavby nebo k vyřízení stavebního povolení a 3 paré sloužících stavebníkovi jako realizační projekt s velmi podrobným zpracováním. Realizační projekt domu obsahuje technické zprávy, výkresy, přesné výkazy výrobků na objednávání-což je výkaz oken a dveří, výkaz cihel, oceli, prefabrikátů, dřevěného krovu, střešní krytiny, komínů, výkazy zámečnických a klempířských výrobků, výpis podlah a jednotlivých vrstev.

Dále obsahuje podrobné výkresy zábradlí, komínů a detailů, podle kterých se mohou jednotlivé konstrukce spolehlivě realizovat, případně kontrolovat jejich správná realizace od stavební společnosti. Tento projekt rovněž obsahuje výkresy a technické zprávy všech profesí a statiku domu.

Podrobný realizační projekt domu neumožňuje dodavatelským firmám nesprávnou realizaci stavebních detailů a znemožňuje jim fakturovat práce navíc, které by nebyly jednoznačné v případě jednoduché dokumentace.

 

K projektu lze v případě potřeby ještě doobjednat další paré pro stavební povolení ( v max. počtu 1 v ceně 1 120 Kč/kus) nebo realizační paré ( v max. počtu 2 v ceně 2 240 Kč/ kus ). Od 1.1.2009 vzniká povinnost dokládat k projektové dokumentaci Průkazy energetické náročnosti budovy, které naše společnost dodává za příplatek 3 900 Kč k ceně tohoto projektu.

 

Průkaz ENB dodaný k projektu EUROLINE je určen pro vydání stavebního povolení nebo ohlášení stavby.

Rodinné domy Euroline to je kvalita za nízku cenu
EUROLINE Slovakia s.r.o © 1995 - 2017 
 Created by SCR interactive 2017