Spolupráce
Inzerce a reklama

Přímý výběr

Inzerce a reklama

Rodinné domy EUROLINE jako jeden z největších dodavatelů typových projektů rodinných domů  v České republice si Vám dovoluje nabídnout reklamní prostor v připravovaném obchodním katalogu rodinných domů  na rok 2016. 

Katalog RD bude obsahovat 952 projektových řešení rodinných domů z vlastní produkce a vyjde v prosinci  2015. Distribuce je zabezpečená po celé ČR prostřednictvím účastí na významných stavebních veletrzích, reklamou na internetu, dále  vlastním prodejem v sídle firmy a  prostřednictvím našich  34 obchodních zastoupení  po celé ČR. Dále bude celý katalog (včetně inzertních stran)   zdarma  ke stažení pro mobilní zařízení a  také na DVD a  firemních webových stránkách www.euroline.cz.
Mimořádný   zájem   stavební veřejnosti o naše projekty tvoří základní předpoklad  úspěšnosti a hlavně rychlé návratnosti prostředků vložených do této reklamy.   

Nabízíme Vám 5 možností formátu reklamy, kontaktní adresář (v katalogu a na našich www) a mailingovou službu (vkládání Vašich prospektů k prodávaným projektům). Dále nabízímeumístění Vašeho reklamního banneru + RSS článků na náš internetový server na adrese: http://www.euroline.cz (nutné dohodnout  individuelně).

Technické parametry inzerce v katalogu rodinných domů (RD) EUROLINE

Dále nabízíme umístění Vašeho reklamního banneru za 3.000,- Kč/měs. Vámi dodaný reklamní banner velikosti 468x60pix (jpg, png, gif, swf). bude umístěný na serveru www.euroline.cz .

Máte li zájem o umístění reklamního banneru na stránkach EUROLINE, vyplňte prosím formulář. 
 
A Kontaktní informace
 
Firma: *   Kontaktní osoba:
Adresa: *   Město: *
PSČ: *   Fax:
Telefón: *   E-mail: *
IČO:   DIČ:
Banka:   Číslo účtu:
Počet měsíců: