Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Inzerce a reklama

Inzerce a reklama

Ponuka inzerce do katalogu rodinných domů Euroline 2018

Ponuka inzerce do katalogu rodinných domů Euroline 2018

Rodinné domy EUROLINE jako jeden z největších dodavatelů typových projektů rodinných domů v České republice si vám dovoluje nabídnout reklamní prostor v připravovaném obchodním katalogu rodinných domů na rok 2016.

Katalog RD bude obsahovat 952 projektových řešení rodinných domů z vlastní produkce a vyjde v prosinci 2015. Distribuce je zabezpečená po celé ČR prostřednictvím účastí na významných stavebních veletrzích, reklamou na internetu, dále vlastním prodejem v sídle firmy a prostřednictvím našich 34 obchodních zastoupení po celé ČR. Dále bude celý katalog (včetně inzertních stran) zdarma ke stažení pro mobilní zařízení a také na DVD a firemních webových stránkách www.euroline.cz. Mimořádný zájem stavební veřejnosti o naše projekty tvoří základní předpoklad úspěšnosti a hlavně rychlé návratnosti prostředků vložených do této reklamy.

Nabízíme Vám 5 možností formátu reklamy, kontaktní adresář (v katalogu a na našich www) a mailingovou službu (vkládání Vašich prospektů k prodávaným projektům). Dále nabízímeumístění Vašeho reklamního banneru + RSS článků na náš internetový server na adrese: http://www.euroline.cz (nutné dohodnout individuelně).

Technické parametry inzerce v katalogu rodinných domů (RD) EUROLINE

Dále nabízíme umístění Vašeho reklamního banneru za 3.000,- Kč/měs. Vámi dodaný reklamní banner velikosti 468x60pix (jpg, png, gif, swf). bude umístěný na serveru www.euroline.cz .

Máte li zájem o umístění reklamního banneru na stránkach EUROLINE, vyplňte prosím formulář.

Proč projekt
od nás?

1
Jednička
na trhu
26
Let zkušeností
29
Oceněných projektů
1146
Domů
v nabídce
34000
Realizovaných projektů