Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Největší dodavatel projektů

Největší dodavatel projektů

33 000 predaných projektů

33 000 predaných projektů

Rodinné domy EUROLINE - v současné době má společnost více jak 34 regionálních prodejců s plošným pokrytím celé republiky. Dodává typové projekty rodinných i bytových domů, včetně jejich výstavby na klíč. 

Činnost naší společnosti je spjata s firmou EUROLINE SLOVAKIA s.r.o., které dne 18.1.2011 certifikační autorita TÜV NORD CERT GmbH vydala jako první společnosti s podobným zaměřením v SR a ČR, certifikát kvality podle EN ISO 9001:2008. 

Pro rok 2017 společnost připravila nový Katalog rodinných domů. Na základě Vašich požadavků jsme Vám do dalšího roku připravili 12 nových projektů, které s předcházejícími projekty domů a jejich zrcadlovými obrazy představují 1028 projektových řešení. 

V nabídce jsou pasivní domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, patrové domy, samostatně stojící domky, dvojdomy a řadové domy. Je možné dodat i úpravu na dům inteligentní. K projektům dodáváme od 1.1.2009 Průkazy energetické náročnosti budovy a energetické štítky.

O kvalitě našich projektů se už mohly přesvědčit tisíce spokojených zákazníků, kteří si dům staví nebo už bydlí v rodinném domě postaveném podle našeho projektu. Naše rodinné domy jsou navržené podle posledních evropských trendů z oblasti architektury, ergonomie, stavební fyziky a splňují všechny požadované normy.

Rodinné domy EUROLINE  jsou navržené z tradičních zdících materiálů, které nejlépe splňují představy našeho stavebníka a jsou dostupné na celém území republiky.

Největší výhodou typových katalogových projektů proti individuálním projektům je jejich velmi výhodná cena a v neposlední řadě skoro okamžitá dodávka. Rodinné domy EUROLINE prezentují tato slova:

  • solidnost
  • kvalita
  • rychlost

Proč projekt
od nás?

1
Jednička
na trhu
26
Let zkušeností
29
Oceněných projektů
1146
Domů
v nabídce
34000
Realizovaných projektů