Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

16 důvodů proč Euroline

16 důvodů proč Euroline

Proč projekt od společnosti Euroline

Proč projekt od společnosti Euroline

ŠIROKÝ VÝBĚR PROJEKTŮ


U nás si můžete vybrat z 22 typových řad rodinných domů. Nabízíme bungalovy, aktivní domy, pasivní domy, nízkoenergetické domy, moderní inteligentní domy, samostatně stojící domy, dvojdomy i řadové domy. Všechny naše projekty dodáváme i v zrcadlovém otočení a za nezměněnou cenu.

VELMI PŘÍZNIVÁ CENA PROJEKTŮ OD 22 890 Kč

V naší společnosti zakoupíte projekt od 22 890 Kč. Projekt obsahuje 3 paré projektu pro ohlášení a stavební povolení, 3 paré podrobně zpracovaného realizačního projektu a zdarma rekapitulaci rozpočtu, výkaz výměr.

RYCHLÁ DODÁVKA PROJEKTU JIŽ OD 15 PRACOVNÍCH DNŮ

Naše společnost používá velkoformátový digitální tisk výkresů, což zaručuje vysokou kvalitu tisku, velmi rychlé vyhotovení a dodávku celé typové projektové dokumentace již od 15 pracovních dnů.

ZDARMA K PROJEKTU REKAPITULACE ROZPOČTU A VÝKAZ VÝMĚR

Rekapitulace rozpočtu i Výkaz výměr naše společnost dodává k projektu za 22 890 Kč zdarma. Dostanete je současně se zakoupeným projektem.

ZMĚNY PROJEKTŮ A DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pokud Vám nevyhovuje náš typový projekt, můžeme jej upravit podle Vašich představ. Taktéž Vám můžeme zabezpečit další služby např. osazení domu na parcelu, napojení na inženýrské sítě, vyřízení stavebního povolení. Změny a doplňkové služby Vám Euroline může zabezpečit přes sídlo společnosti, nebo prostřednictvím našich 50 obchodních zastoupení.

VÝSTAVBA DOMŮ EUROLINE

Pro naše klienty nabízíme nejen projekční činnost, ale i komplexní výstavbu našich rodinných domů s využitím kvalitních partnerů, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s výstavbou rodinných domů Euroline.

PROJEKTOVÁ STUDIE ZA 189,- Kč

Pokud potřebujete doplňující informace ještě před zakoupením projektu domu, můžete si objednat Projektovou studii za 189 Kč. Projektovou studii RD (tzv. malý projekt) obdržíte v sídle firmy okamžitě, popřípadě lze zaslat poštou na dobírku. 

ZDARMA VÝKAZ VÝMĚR PŘED ZAKOUPENÍM PROJEKTU

Pokud chcete velmi rychle vypracovat cenovou nabídku od stavebních firem a udělat výběrové řízení, budete potřebovat Výkaz výměr. Výkaz výměr Vám dodáme zdarma na 2 rodinné domy v digitální podobě ještě před zakoupením projektu.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI K PROJEKTU

Naše společnost Vám vypracuje Průkaz energetické náročnosti budovy a Energetický štítek budovy. Oba tyto dokumenty jsou zpracovány energetickým auditorem na Vaše jméno a místo výstavby a jsou potřebné pro ohlášení nebo stavební povolení. Vyhotovíme je současně s projektem za cenu 3 900 Kč.

ŠIROKÁ NABÍDKA DOPLŇKOVÝCH PROJEKTŮ

V naší společnosti si můžete také zakoupit typový projekt doplňkové stavby na samostatně stojící garáže, přístřešky, zahradní altány a žumpy v cenách od 720 Kč.

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ PO CELÉ ČR

EUROLINE BOHEMIA má působnost po celém území ČR prostřednictvím více než 50 obchodních zastoupení. S našimi obchodními zástupci se můžete bezplatně poradit při výběru projektu rodinného domu a objednat projekt za stejných podmínek jako v sídle naší společnosti. Obchodní zástupci také zajišťují změny a další doplňkové služby.

AUTORSKÁ OCHRANA A ARCHIVACE

Každý výkres projektové dokumentace Euroline je originál vytištěný na jméno konkrétního zákazníka, místo výstavby a parcelní číslo. Každý výkres je opatřený zákaznickým číslem pod kterým se u nás archivuje. Jednotlivé výkresy a nebo celé paré v případě jejich znehodnocení nebo ztráty, si u nás můžete okamžitě doobjednat za symbolickou cenu.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Pro naše klienty nabízíme možnost spolupráce ze zahradním architektem,bytovým designerem a s odborníky na inteligentní domy.

LÍDR NA TRHU

EUROLINE je více než 25 let největší dodavatel projektů rodinných domů na Slovensku a v České republice. Za toto období jsme uspokojili více než 30 000 zákazníků, kteří dnes už bydlí nebo ještě staví rodinný dům z naší produkce. Naše domy se pravidelně objevují jako vítězné v různých anketách.

KVALITA A KOMPETENCE

Mnohaleté zkušenosti s projektováním rodinných domů a mohutná zpětná vazba z realizované výstavby se zúročily v neustálém zkvalitňování naší práce, čímž jsme v minulém roce získali jako první slovenská a česká firma v našem oboru CERTIFIKÁT KVALITY podle EN ISO 9001:2008.

Proč projekt
od nás?

1
Jednička
na trhu
26
Let zkušeností
29
Oceněných projektů
1146
Domů
v nabídce
34000
Realizovaných projektů