Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Jak začít

Jak začít

Jak začít stavbu rodinného domu

Jak začít stavbu rodinného domu

Výstavba rodinného domu je složitý a náročný proces. Společnost Euroline CZ, prostřednictvím firmy Prestige House CZ – výhradního prodejce projektů Euroline pro celou ČR, Vám nabízí řešeni, jak bydlet ve vlastním domě Euroline „ Stavba bez starosti“. Pro naše klienty nabízíme nejen projekční činnost, ale i komplexní výstavbu našich rodinných domů s využitím kvalitních partnerů, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti s výstavbou rodinných domů Euroline. Výstavba se pro Vás stane příjemnou a zábavnou záležitostí.

Na základě našich dlouholetých praktických zkušeností jsme pro Vás sestavili návod jak postupovat při plánované výstavbě rodinného domu v několika následujících bodech.


Financování

Jednou z nejdůležitějších otázek je financování celého projektu a proto Vám nabízíme možnou spolupráci s našimi partnery v oblasti hypoték. Tito se zabývají hypotékami ve všech bankovních sektorech, kdy Vám hypotéku „ušijí přímo na míru“ dle Vašich podmínek s nejlepší úrokovou sazbou.

Pozemek

V případě, že ještě nejste vlastníci pozemku, naše společnost, Vám pomůže s výběrem pozemku, který bude maximálně vyhovovat Vašich podmínkám, včetně finančních, kdy společnou konzultací nalezneme vyhovující pozemek pro Váš ideální dům.

Stavební povolení

Po výběru pozemku je dobré navštívit osobně místně příslušný stavební úřad, případně i Obecní úřad, kde by Vám měly být poskytnuty maximální informace, které jsou potřeba k výběru typu domu (typ domu, odstupové vzdálenosti, výška domu a podobně).

Výber projektu rodinného domu Euroline

Pokud ještě nejste rozhodnuti, jaký typ domu jste si vybrali, další společnou konzultací Vám při výběru poradí naši odborníci, včetně konzultace bezplatných změn v typových projektech, aby dům splňoval veškeré Vaše požadavky a přání. Při výběru domu bychom s Vámi zohlednili i požadavky příslušné obce a stavebního úřadu. Před Vaším rozhodnutím Vám nabízíme i možnost zakoupení jednoduché projektové studie.

Projekt rodinného domu

Po výběru konkrétního domu Vám zdarma písemně schválíme veškeré Vámi požadované změny a úpravy v typovém projektu. Při objednávce typového projektu Vám dodáme i průkaz energetické náročnosti budovy.

Další poskytované služby

Naše společnost Vám nabízí projekt osazení do terénu, vyřízení stavebního povolení (ohlášení stavby), měření radonu, geodetické práce, vlastní výstavbu rodinného domu, autorský stavební dozor, nejvýhodnější pojištění stavby, kolaudaci, CD z průběhu stavby a konzultace vybavení domu a zahrady.
V případě, že budete realizaci výstavby rodinného domu provádět s naší společností, Vám tyto činnosti budou poskytovány jako bonus zdarma.
Pokud si vyberete pouze některou z těchto nabízených činností bez realizace stavby, budou Vám tyto naceněny individuelně dohodou dle jejich rozsahu.

Výstavba

Na základě našich dlouholetých praktických zkušeností jak v projekční činnosti, tak i s desítkami realizovaných staveb Vám garantujeme:

 

  • MAXIMÁLNÍ KOMFORT
  • OSOBITÝ PŘÍSTUP A FLEXIBILITA
  • ŘEMESLNÁ KVALITA A PROVEDENÍ PRACÍ
  • NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE
  • KVALITNÍ MATERIÁLY
  • ENERGETICKY ÚSPORNÉ DOMY
  • VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ
  • NADSTANDARDNÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
  • PEVNÁ CENA PO CELOU DOBU VÝSTAVBY
  • VÝRAZNĚ VYŠŠÍ RYCHLOST REALIZACE DOMU

Proč projekt
od nás?

1
Jednička
na trhu
26
Let zkušeností
29
Oceněných projektů
1146
Domů
v nabídce
34000
Realizovaných projektů