Získajte 8000 € na výstavbu domu! Štátny príspevok na rodinné domy s takmer nulovou spotrebou energie A0. Vyberte si z ponuky až 231 domov. viac info.

Moderní domy

Moderní domy

Projekty moderních rodinných domů

              Projekty moderních rodinných domů

Moderní domy od Euroline CZ – to je celá jedna třída rodinných domů označená názvem Vila nebo Ekoline. K nejmodernějším samozřejmě patří třída Aktiv, ale také typové řadové domy Linia nebo třída Optimal. Jejich společným jmenovatelem je často plochá střecha, moderní materiály a velké prosklené plochy.

To vše ještě nezaručuje, že konkrétní rodinný dům postavený podle tohoto projektu, bude skutečně vnímaný jako moderní dům. O tom do značné míry rozhoduje majitel už při koupi stavebního pozemku a také tím, že maximálně využije potenciál moderního domu. A případně přidá i ještě něco navíc.

Pod označením moderní domy jsou známy hlavně pasivní domy a nízkoenergetické. Jsou schopny udržet až 95% energie. Kromě zvolených materiálů je velmi důležitá i velikost domu, která souvisí s finanční dostupností.

Například i citlivé osazení domu na dostatečně velký pozemek v dobré lokalitě, ale také vhodně zvolené terénní a zahradní úpravy jsou rozhodující při výstavbě moderních rodinných domů.

Moderní domy ve 4 bodech:
Vhodná lokalita
– situování rodinného domu z hlediska světových stran
Kvalitní projekt – přesné dodržení zakoupené projektové dokumentace
Kvalitní materiály - moderní materiály, které splňují požadované parametry
Kvalitní zateplení – včetně kvalitních oken a vstupních dveří

Zvláštní kategorií moderních domů jsou inteligentní domy. U těchto domů je možno ovládat jedním systémem osvětlení, vytápění či chlazení budovy. Rovněž také stínící techniku, garážová vrata, okna či dokonce zavlažování zahrady.

Proč projekt
od nás?

1
Prvotřídní
kvalita
29
Let zkušeností
29
Oceněných projektů
1220
Domů
v nabídce
35000
Realizovaných projektů